SERAT GÜÇ

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu(KGK) tescilli Bağımsız Denetçi ve Türkiye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler odaları birliği (TÜRMOB) onaylı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsat ve lisansına sahiptir.

İktisat Fakültesi İktisat bölümü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme (MBA) dalında Yüksek Lisans mezundur.

Türkiye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odaları birliği, İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odası, İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Derneği üyesidir.

Kadir Has Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, TÜRMOB, İSMMMO, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kurum ve kuruluşlarından alınmış mesleki konulara ait sertifika, lisans ve başarı belgeleri mevcut olup, uzmanlığı alanında yazdığı akademik çalışmaları bulunmaktadır.

 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

   CÜNEYT KOSOVA

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tescilli Bağımsız Denetçi ve Türkiye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler odaları birliği (TÜRMOB) onaylı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsat ve lisansına sahiptir.

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Müşavirler Odaları Birliği ve İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası üyesidir.

İşletme Fakültesi Muhasebe-Finansman Bölümü Lisans mezunudur.

2001-2007 yılları arasında Yıldız Holding A.Ş. (Ülker Şirketler Topluluğu) Mali İşler’de görev almış olup, 2008 yılından itibaren Mesleki faaliyetini bağımsız olarak sürdürmektedir.

 

   ALİ GÖKDEMİR

Türkiye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler odaları birliği (TÜRMOB) onaylı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsat ve lisansına sahiptir.

Türkiye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odaları birliği, İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odası, İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Derneği üyesidir.